K & N - VENT FILTER RED - 10113110
18,89incl. BTW
18,89incl. BTW

18,89incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 44,00 mm |
| Flenspositie | Gecentreerd |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 10,00 mm |
| Binnendiameter Metrisch | 3/8-inch |
| Filterhoogte | 44,00 mm (1-3/4") |
| Filtervorm | Rond , Taps toelopend |
| Binnendiameter | 10,00 mm (3/8") |
|---|---|
| Model | Universeel |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Krukas Ventilatiefilter |
| Kleur/Afwerking | Chrom , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Klemmontage |
| Filter Hoogte Imperiaal | 1-3/4" |
