MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - BACK PANEL RANGER MID SZ - 05211257
289,88incl. BTW
289,88incl. BTW

289,88incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Height Imperial | 26-2/3" |
| Metrische Hoogte | 68 cm |
| Hoogte | 68 cm (26-2/3") |
| Breedte Imperial | 51-2/3" |
| Breedte (Metrisch) | 131 cm |
| Breedte | 131 cm (51-2/3") |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productnaam | Achterpaneel |
| Kleur/Afwerking | Wissen |
| Basiskleur | Wissen |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | UTV |
