MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - BUMPER REAR CANAM X3 MSE - 05301624
488,33incl. BTW
488,33incl. BTW

488,33incl. BTW
| Type | Achter |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 1-3/4" |
| Buitendiameter Metrisch | 45 mm |
| Buitendiameter | 45 mm (1-3/4") |
| Basisafwerking | Gepoedercoat |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Productnaam | Bumper |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Poedergecoat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
