MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF 4PASSENGER RNGR/MULE - 05210880
528,29incl. BTW
528,29incl. BTW

528,29incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 3" |
| Metrische Hoogte | 7,6 cm |
| Imperiale Lengte | 59-1/2" |
| Lengtemaat | 151 cm |
| Hoogte | 7,6 cm (3") |
| Breedte Imperial | 59-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 151 cm |
| Breedte | 151 cm (59,5") |
| Lengte | 151 cm (59-1/2") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
