MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 27X 12X7 4/110 4+3 - 02301544
133,04incl. BTW
133,04incl. BTW

133,04incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Laadcapaciteitsmetric | 306 kg |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Ladingcapaciteit | 306 kg (675 lb) |
| Wiel Offset | 43 |
| Boltpatroon | 4x110 |
| Velg Diameter | 12" |
| Velgbreedte | 7" |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | 27X |
|---|---|
| Grootte | 12x7 |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Wiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Mat |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Laadcapaciteit imperiaal | 675 lb |
