MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 361X 12X8 4/136 4+3 - 02301195
188,70incl. BTW
188,70incl. BTW

188,70incl. BTW
| Type | Standaard Rand |
|---|---|
| Velgbreedte | 8 Duim |
| Velg Diameter | 12" |
| Boltpatroon | 4/136 |
| Wiel Offset | 4+4 |
| Ladingcapaciteit | 522 kg (1150 lb) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Laadcapaciteitsmetric | 522 kg |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | 361X |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Mat |
| Productnaam | Wiel |
| Materiaal | Aluminium |
| Montagepositie | Achter |
| Grootte | 12x8 |
| Laadcapaciteit imperiaal | 1150 lb |
