MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 415X 14X7 4/110 4+3 - 02301214
206,85incl. BTW
206,85incl. BTW

206,85incl. BTW
| Type | Standaard Rand |
|---|---|
| Velgbreedte | 7" |
| Velg Diameter | 14" |
| Boltpatroon | 4x110 |
| Wiel Offset | 43 |
| Ladingcapaciteit | 317 kg (700 pond) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Laadcapaciteitsmetric | 317 kg |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | 415X |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Mat |
| Productnaam | Wiel |
| Materiaal | Aluminium |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Grootte | 14x7 |
| Laadcapaciteit imperiaal | 317,5 kg |
