MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 14X7 4/156 5+2 | 416X - - 02301176
169,34incl. BTW
169,34incl. BTW

169,34incl. BTW
| Type | Standaard Rand |
|---|---|
| Velgbreedte | 7" |
| Velg Diameter | 14" |
| Boltpatroon | 4/156 |
| Wiel Offset | 52 |
| Ladingcapaciteit | 317 kg (700 pond) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV |
| Laadcapaciteitsmetric | 317 kg |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | 416X |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Bruin |
| Kleur/Afwerking | Mat , Brons |
| Productnaam | Wiel |
| Materiaal | Aluminium |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Grootte | 14x7 |
| Laadcapaciteit imperiaal | 317,5 kg |
