MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 416BZ 14X8 4-1364+4 - 02301180
169,34incl. BTW
169,34incl. BTW

169,34incl. BTW
| Type | Standaard Rand |
|---|---|
| Velgbreedte | 8 Duim |
| Velg Diameter | 14" |
| Boltpatroon | 4/136 |
| Wiel Offset | 4+4 |
| Ladingcapaciteit | 589 kg (1.300 lb) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Laadcapaciteitsmetric | 589 kg |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | 416X |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Bruin |
| Kleur/Afwerking | Mat , Brons |
| Productnaam | Wiel |
| Materiaal | Aluminium |
| Montagepositie | Achter |
| Grootte | 14x8 |
| Laadcapaciteit imperiaal | 1300 lb |
