MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHL 24X BZ 12X7 4/156 4+3 - 02301393
145,14incl. BTW
145,14incl. BTW

145,14incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Laadcapaciteitsmetric | 317 kg |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Ladingcapaciteit | 317 kg (700 pond) |
| Wiel Offset | 43 |
| Boltpatroon | 4/156 |
| Velg Diameter | 12" |
| Velgbreedte | 7" |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | 24X |
|---|---|
| Grootte | 12x7 |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Wiel |
| Kleur/Afwerking | Mat , Brons |
| Basiskleur | Bruin |
| Stuks | Elk |
| Laadcapaciteit imperiaal | 317,5 kg |
