MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 12X8 4/156 4+4 | 24X - B - 02301396
169,34incl. BTW
169,34incl. BTW

169,34incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Laadcapaciteitsmetric | 306 kg |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Ladingcapaciteit | 306 kg (675 lb) |
| Wiel Offset | 4+4 |
| Boltpatroon | 4/156 |
| Velg Diameter | 12" |
| Velgbreedte | 8 Duim |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | 24X |
|---|---|
| Grootte | 12x8 |
| Montagepositie | Achter |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Wiel |
| Kleur/Afwerking | Mat , Brons |
| Basiskleur | Bruin |
| Stuks | Elk |
| Laadcapaciteit imperiaal | 675 lb |
