MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FRONT FORK SERVICE KIT SHOWA 4 - 04051397
76,17incl. BTW
76,17incl. BTW

76,17incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Servicekit |
| Buitendiameter | 49,00 mm (1,93") |
|---|---|
| Buitendiameter Metrisch | 49,00 mm |
| Imperiale Buitendiameter | 1,93" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
