MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FRONT FORK SERVICE KIT SHOWA 4 - 04051400
71,33incl. BTW
71,33incl. BTW

71,33incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Servicekit |
| Buitendiameter | 48,00 mm (1,89") |
|---|---|
| Buitendiameter Metrisch | 48,00 mm |
| Imperiale Buitendiameter | 1,89" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
