MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME FRONT - 17104860
322,80incl. BTW
322,80incl. BTW

322,80incl. BTW
| Type | Drijvend |
|---|---|
| Remoppervlak | Gesleufte |
| Dikte | 5,5 mm |
| Buitendiameter | 320 mm (12-5/8") |
| Binnendiameter | 80,2 mm |
| Model | Vlam |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Zwarte Aluminium Draagbeugel |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
