MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME FRONT - 17104864
230,72incl. BTW
230,72incl. BTW

230,72incl. BTW
| Type | Drijvend |
|---|---|
| Remoppervlak | Gesleufte |
| Dikte | 5,0 mm |
| Buitendiameter | 310 mm (12-13/64") |
| Binnendiameter | 82,7 mm |
| Model | Vlam |
| Vorm | Contour |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Zwarte Aluminium Draagbeugel |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
