MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME REAR - 17104872
115,40incl. BTW
115,40incl. BTW

115,40incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Buitendiameter | 220 mm (8-21/32'') |
| Binnendiameter | 102,5 mm (4-1/32") |
| Model | Vlam |
| Vorm | Contour |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 120,0 mm |
