MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME REAR - 17104874
141,32incl. BTW
141,32incl. BTW

141,32incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 6,0 mm (15/64") |
| Buitendiameter | 260 mm (10-1/4") |
| Binnendiameter | 110,3 mm |
| Model | Vlam |
| Vorm | Contour |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 130,0 mm |
