MOTO-MASTER - BRAKE DISC FRONT T-FLOATER 330 - 17105244
430,32incl. BTW
430,32incl. BTW

430,32incl. BTW
| Type | Tweedelig (Zwevend) |
|---|---|
| Rotordiameter metrisch | 330 mm |
| Boutgatcirkel | 90,0 mm |
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Rotordiameter | 330 mm (13") |
| Dikte | 6,0 mm (15/64") |
| Buitendiameter | 330 mm (13") |
| Binnendiameter | 72 mm (2-13/16") |
| Model | Halo |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Aluminium , Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Volledig Zwevend |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Rotordiameter Imperial | 13" |
