MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO RACING FT - 17104883
322,80incl. BTW
322,80incl. BTW

322,80incl. BTW
| Type | Tweedelig (Zwevend) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 5 mm (3/16") |
| Buitendiameter | 300 mm (11,8") |
| Binnendiameter | 64 mm (2-33/64") |
| Model | Halo |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium , Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Volledig Zwevend |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 80,0 mm |
