MOTO-MASTER - BRAKE DISC NITRO FIXED REAR KA - 17105221
87,12incl. BTW
87,12incl. BTW

87,12incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Buitendiameter Metrisch | 260 mm |
| Remoppervlak | Geboord |
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Boutgatcirkel | 162,0 mm |
| Imperiale Buitendiameter | 10-1/4" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Thickness Metric | 5 mm |
| Dikte | 5 mm (3/16") |
| Buitendiameter | 260 mm (10-1/4") |
| Model | Nitro |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Vorm | Contour |
| Montagepositie | Achter |
| Thickness Imperial | 3/16" |
