MOTO-MASTER - BRAKE DISC NITRO FIXED REAR YA - 17105231
87,12incl. BTW
87,12incl. BTW

87,12incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Dikte | 5 mm (3/16") |
| Buitendiameter Metrisch | 245 mm |
| Remoppervlak | Geboord |
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
| Boutgatcirkel | 133,0 mm |
| Imperiale Buitendiameter | 9-41/64" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 5 mm |
| Buitendiameter | 245 mm (9-41/64") |
| Binnendiameter | 115,3 mm |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Vorm | Contour |
| Montagepositie | Achter |
| Model | Nitro |
| Thickness Imperial | 3/16" |
