MOTO-MASTER - BRAKE DISC REAR T-FLOATER 245m - 17105245
456,07incl. BTW
456,07incl. BTW

456,07incl. BTW
| Type | Tweedelig (Zwevend) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Remoppervlak | Geboord |
| Buitendiameter | 245 mm (9-41/64") |
| Binnendiameter | 83 mm (3-17/64") |
| Model | Halo |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Aluminium , Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Volledig Zwevend |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 102,0 mm |
