MOTO-MASTER - BRAKE DISC VINT FRONT - 17112339
94,99incl. BTW
94,99incl. BTW

94,99incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 6 Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 3,1 mm (1/8") |
| Buitendiameter | 260 mm (10-1/4") |
| Model | Vintage |
| Vorm | Contour |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 143,0 mm |
