MOTO-MASTER - BRAKE DISC VINT REAR - 17112340
94,99incl. BTW
94,99incl. BTW

94,99incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 6 Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 4 mm (5/32") |
| Buitendiameter | 220 mm (8-21/32'') |
| Binnendiameter | 110,3 mm |
| Model | Vintage |
| Vorm | Contour |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 125,0 mm |
