MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213684
72,16incl. BTW
72,16incl. BTW

72,16incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Straat |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Lengte | 34,9 mm (1-3/8 inch) |
| Breedte | 40,5 mm (1-19/32") |
| Dikte | 7,5 mm (19/64") |
