MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213687
46,66incl. BTW
46,66incl. BTW

46,66incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Straat |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Lengte | 71,1 mm (2-13/16") |
| Breedte | 49,9 mm (1-31/32") |
| Dikte | 9 mm (11/32") |
