MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213688
45,50incl. BTW
45,50incl. BTW

45,50incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Straat |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Lengte | 74,1 mm (2-59/64") |
| Breedte | 46,7 mm (1-27/32") |
| Dikte | 9 mm (11/32") |
