MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213691
50,92incl. BTW
50,92incl. BTW

50,92incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Straat |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Lengte | 69,4 mm (2-47/64") |
| Breedte | 45,4 mm (1-25/32 inch) |
| Dikte | 8,7 mm (11/32") |
