MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213692
46,66incl. BTW
46,66incl. BTW

46,66incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Straat |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Lengte | 85 mm (3-11/32") |
| Breedte | 50,8 mm (2") |
| Dikte | 8 mm (5/16") |
