MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213696
46,66incl. BTW
46,66incl. BTW

46,66incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Merk | MOTO-MASTER |
| Stijl | Straat |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Lengte | 78 mm (3-5/64") |
| Breedte | 42,5 mm (1 43/64") |
| Dikte | 7,9 mm (5/16") |
