MOTO-MASTER - HALO DISC POLARIS: RANGER - 17105016
112,01incl. BTW
112,01incl. BTW

112,01incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 4,7 mm (1,85") |
| Buitendiameter | 219 mm (8-5/8") |
| Binnendiameter | 105,5 mm (4-5/32) |
| Model | Rond |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | MOTO-MASTER |
| Boutgatcirkel | 124,5 mm |
