MOTION PRO - PILOT SCREW ADJ. TOOL - MP08119
39,55incl. BTW
39,55incl. BTW

39,55incl. BTW
| Type | Pilotschroefafstelling |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Lengte | 17" |
| Lengtemaat | 43,18 cm |
| Toepassing | Carburateur |
| Lengte | 43,18 cm (17") |
|---|---|
| Productnaam | Gereedschap |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOTION PRO |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
