NGK SPARK PLUGS - NGK SPK PLUG SILMAR7A9S - 21030514
56,27incl. BTW
56,27incl. BTW

56,27incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Draadbereik | 26,5 mm (1-1/32") |
| Metrische Vonkenafstand | 0,9 mm |
| Vonkgap Imperial | 0,035 |
| Type Middenelektrode | Fijne Draad |
| Elektrodetipmateriaal | Iridium |
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Solide Terminal |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Niet-geprojecteerd |
| Draadmaat | 10 mm |
| Warmteregime | 7 |
|---|---|
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Stijl | Laser Iridium |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | SILMAR7A9S |
| Elektrische Weerstand | 5 kOhm |
| Inbusmaat | 14 mm (9/16") |
| Vonkafstand | 0,9 mm (0,035") |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
