NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG LMAR9A-9 NGK - 21030592
28,56incl. BTW
28,56incl. BTW

28,56incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Thread bereik metriek | 19 mm |
| Hexgrootte Imperial | 9/16" |
| Metrische Zeskantmaat | 14 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Elektrodetipmateriaal | Iridium |
| Vonkgap Imperial | 0,035 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,9 mm |
| Draadbereik | 19 mm (3/4") |
| Draadmaat | 10 mm |
|---|---|
| Warmteregime | 9 |
| Vonkafstand | 0,9 mm (0,035") |
| Inbusmaat | 14 mm (9/16") |
| Model | Laser Iridium |
| Productnaam | Bougie |
| Stuks | Elk |
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
