NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG MR9DI-7 NGK - 21030590
31,52incl. BTW
31,52incl. BTW

31,52incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Thread bereik metriek | 19 mm |
| Metrische Zeskantmaat | 16 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Elektrodetipmateriaal | Iridium |
| Vonkgap Imperial | 0,028 |
| Metrische Vonkenafstand | 0,7 mm |
| Draadbereik | 19 mm (3/4") |
| Warmteregime | 7 |
|---|---|
| Vonkafstand | 0,7 mm (0,028") |
| Inbusmaat | 16 mm (5/8") |
| Model | Iridium |
| Productnaam | Bougie |
| Stuks | Elk |
| Merk | NGK SPARK PLUGS |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
