OHLINS - SHOCK BMW R 1150 GS 00-03 S46D - OHBM940
1.066,63incl. BTW
1.066,63incl. BTW

1.066,63incl. BTW
| Type | Coilover Monotube |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Reservoirlocatie | Intern |
| Boormaat in metrisch | 46,00 mm |
| Boormaat Imperial | 1,81" |
| Lijnveercoëfficiënt Metric | 14,27 kg/mm |
| Lineaire Veerkoers Imperial | 799,00 lb/in |
| Uitzonderlijke lengte-metric | 383,00 mm |
| Afstellingstype | Verstelbare Terugslagdemping , Verstelbare Hydraulische Veer Voorbelasting |
| Dempingsmethode | Hydraulisch |
| Boordiameter | 46,00 mm (1,81") |
|---|---|
| Merk | OHLINS |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Geel , Chrom |
| Productnaam | Schokdemper |
| Materiaal | Staal , Aluminium |
| Montagepositie | Achter |
| Verlengde Lengte | 383,00 mm (15,08") |
| Lineaire Veerstijfheid | 14,27 kg/mm (799,00 lb/in) |
| Verlengde Lengte Imperiaal | 15.08 |
