PROX - FORK SEAL/WIPE CR80/85+CRF150R - 402375
50,87incl. BTW
50,87incl. BTW

50,87incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,97" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,46" |
| Binnendiameter Metrisch | 37,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 50,00 mm |
|---|---|
| Dikte | 11,00 mm (0,43") |
| Buitendiameter | 50,00 mm (1,97") |
| Binnendiameter | 37,00 mm (1,46") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | PROX |
| Thickness Imperial | 0,43" |
