PROX - FORK SEAL/WIPER SET CR/RM250 - 402455
52,62incl. BTW
52,62incl. BTW

52,62incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2.17" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,77 |
| Binnendiameter Metrisch | 45,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 55,00 mm |
| Dikte | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Buitendiameter | 55,00 mm (2,17") |
| Binnendiameter | 45,00 mm (1,77") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | PROX |
| Thickness Imperial | 0,43" |
