PROX - FORK SEAL/WIPER SET KX125/250 - 402485
62,59incl. BTW
62,59incl. BTW

62,59incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,28" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,89" |
| Binnendiameter Metrisch | 48,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 58,00 mm |
|---|---|
| Dikte | 10,00 mm (0,39") |
| Buitendiameter | 58,00 mm (2,28") |
| Binnendiameter | 48,00 mm (1,89") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | PROX |
| Thickness Imperial | 0,39" |
