PROX - FORK SEAL/WIPER SET KX/CR125 - 402465
59,73incl. BTW
59,73incl. BTW

59,73incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 9,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,28" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,81" |
| Binnendiameter Metrisch | 46,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 58,00 mm |
|---|---|
| Dikte | 9,00 mm (0,35") |
| Buitendiameter | 58,00 mm (2,28") |
| Binnendiameter | 46,00 mm (1,81") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | PROX |
| Thickness Imperial | 0,35" |
