PROX - FORK SEAL/WIPER ST CR125 92-96 - 402435
51,23incl. BTW
51,23incl. BTW

51,23incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 9,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2.17" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,69" |
| Binnendiameter Metrisch | 43,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 55,00 mm |
|---|---|
| Dikte | 9,00 mm (0,35") |
| Buitendiameter | 55,00 mm (2,17") |
| Binnendiameter | 43,00 mm (1,69") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | PROX |
| Thickness Imperial | 0,35" |
