CHAMPION - CHAMPION S-PLUG RA8HC - RA8HC
5,-incl. BTW
5,-incl. BTW

5,-incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Verwijderbare Moer |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 16 mm |
| Hexgrootte Imperial | 5/8" |
| Thread bereik metriek | 19,1 mm |
| Elektrodetipmateriaal | Nikkellegering |
| Type Middenelektrode | Standaard |
|---|---|
| Merk | CHAMPION |
| Stijl | Koper Plus |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | RA8HC |
| Inbusmaat | 16 mm (5/8") |
| Warmteregime | 8 |
| Draadmaat | 12 mm |
| Draadbereik | 19,1 mm (3/4") |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
