RK - CHAIN RK415HSB 130C - 12210178
14,17incl. BTW
14,17incl. BTW

14,17incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 18,2 kN (4101 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Max Motor CC | 80 cc , 110 CC |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Treksterkte metrisch | 18,2 kN |
| Treksterkte Imperial | 4101 lb |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 80 cc |
| Links | 130 |
| Aantal Links | 130 |
| Kettingmaat | 415 |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Materiaal | Koolstoflegeringsstaal |
| Ketentype | 415 H |
| Grootte | 415 |
| Gewicht | 0,72 kg/100 Schakels |
| COLOR | Natuurlijk |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 110 cc |
