RK - CHAIN RK420MXZ 126C - 12200343
28,64incl. BTW
28,64incl. BTW

28,64incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Links | 126 |
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 22,2 kN (4.980 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Treksterkte metrisch | 22,2 kN |
| Treksterkte Imperial | 4980 lb |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 150 cc |
| Aantal Links | 126 |
| Kettingmaat | 420 |
| COLOR | Natuurlijk |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Materiaal | Staal |
| Ketentype | Ketting , 420 MXZ |
| Grootte | 420 |
| Model | MXZ Serie |
| Gewicht | 0,80 kg/100 schakels |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 150 cc |
