RK - CHAIN RK420MXZ 132C - 12200345
33,41incl. BTW
33,41incl. BTW

33,41incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Links | 132 |
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 22,2 kN (4.982 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Max Motor CC | 150 cc , 125 Ccm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Treksterkte metrisch | 22,2 kN |
| Treksterkte Imperial | 4982 lb |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 125 cc |
| Aantal Links | 132 |
| Kettingmaat | 420 |
| COLOR | Natuurlijk |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Materiaal | Koolstoflegeringsstaal |
| Ketentype | 420 MXZ |
| Grootte | 420 |
| Model | MXZ Serie |
| Gewicht | 0,80 kg/100 schakels |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 150 cc |
