RK - CHAIN RK420MXZ GG 110C - RK420MXZ110
38,55incl. BTW
38,55incl. BTW

38,55incl. BTW
| Merk | RK |
|---|---|
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 22,2 kN (5000 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Rijstijl | Off-Road |
| Treksterkte metrisch | 22,2 kN |
| Treksterkte Imperial | 5000 lb |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 150 cc |
| Links | 110 |
| Aantal Links | 110 |
| Kettingmaat | 420 |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Goud |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Ketentype | 420 MXZ |
| Grootte | 420 |
| Model | MXZ Serie |
| Gewicht | 0,80 kg/100 schakels |
| COLOR | Goud |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 150 cc |
