RK - CHAIN RK420SB 120C - RKM420120
15,40incl. BTW
15,40incl. BTW

15,40incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Links | 120 |
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 17,8 kN (4000 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Max Motor CC | 125 Ccm , 90 cc |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Treksterkte metrisch | 17,8 kN |
| Treksterkte Imperial | 4000 lb |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 90 cc |
| Aantal Links | 120 |
| Kettingmaat | 420 |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Materiaal | Koolstoflegeringsstaal |
| Ketentype | M420 |
| Grootte | 420 |
| Model | Standaard Serie |
| Gewicht | 0,73 kg per 100 Schakels |
| COLOR | Natuurlijk |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 125 cc |
