RK - CHAIN RK428HSB 130C - 12210136
23,26incl. BTW
23,26incl. BTW

23,26incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 24 kN (5400 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Max Motor CC | 200 cc , 125 Ccm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Treksterkte metrisch | 24 kN |
| Treksterkte Imperial | 5400 lb |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 125 cc |
| Links | 130 |
| Aantal Links | 130 |
| Kettingmaat | 428 |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Materiaal | Koolstoflegeringsstaal |
| Ketentype | 428 H |
| Grootte | 428 |
| Gewicht | 1,01 kg/100 Schakels |
| COLOR | Natuurlijk |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 200 cc |
