RK - CHAIN RK520EXW 110C - RK520EXW110
95,40incl. BTW
95,40incl. BTW

95,40incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Links | 110 |
| Afdichtingstype | XW-Ring |
| Treksterkte | 34,3 kN (7700 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Max Motor CC Offroad | 750 CC |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Treksterkte metrisch | 34,3 kN |
| Treksterkte Imperial | 3500 kg |
| Aantal Links | 110 |
| Kettingmaat | 520 |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Ketentype | 520 Ex Fabriek |
| Grootte | 520 |
| Model | EXW Serie |
| Gewicht | 1,52 kg/100 Schakels |
| COLOR | Natuurlijk |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 750 cc |
