RK - CHAIN RK520H 114C - 12210138
33,44incl. BTW
33,44incl. BTW

33,44incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 34,3 kN (7700 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Max Motor CC | 250 cc , 400 CC |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Treksterkte metrisch | 34,3 kN |
| Treksterkte Imperial | 3500 kg |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 250 cc |
| Links | 114 |
| Aantal Links | 114 |
| Kettingmaat | 520 |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Materiaal | Koolstoflegeringsstaal |
| Ketentype | 520 H |
| Grootte | 520 |
| Gewicht | 1,59 kg/100 Schakels |
| COLOR | Natuurlijk |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 400 cc |
